Кошик
371 відгук
Интернет-магазин "POrtus"
+380661164788
+380732032586

Ekoplastik Fiber Basalt Plus – унікальна труба з поліпропілену, що не має аналогів

Після трьох років інтенсивних досліджень і розробок компанія Wavin Ekoplastik, провідний чеський виробник труб з PPR, представила нові труби Fiber Basalt Plus для систем водопостачання та опалення. Ці труби унікальні насамперед складом матеріалів, який забезпечує нашій новинці виключно високу ступінь опору до температури і тиску. Головну роль в цьому відіграє поліпропілен нового покоління, а також базальтове волокно, яке вперше в світі застосовано у виробництві труб. Відрізнити їх дуже просто – труби випускаються характерного зеленого або сірого кольору з коричневою смугою.

 

Труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus, вироблені в Чеській республіці, виробляються в діапазоні діаметрів від 20 мм до 125 мм. Вони універсальні, тобто їх можна використовувати в системах подачі холодної і гарячої води, а також у високотемпературних системах опалення. Надзвичайно тривалий термін служби наших труб забезпечується застосуванням поліпропілену нового покоління (PP-RCT), причому, завдяки його комбінації з базальтовим волокном (BF), у труб Ekoplastik Fiber Basalt Plus величина теплового лінійного розширення в три рази менше, ніж у цельнопластиковых труб з PPR. Крім того, у цих труб немає необхідності зачищення перед зварюванням. У порівнянні з попереднім поколінням труби Ekoplastik Fiber, у труб Ekoplastik Fiber Basalt Plus краще опір до тиску при високих температурах на 50%, теплостійкість, як показали контрольні вимірювання, до 95°С, пропускна здатність більше на 20%, а вага знизився на 15%. Базальт є матеріалом вулканічного походження, який, завдяки своїм унікальним властивостям, знайшов застосування і в інших галузях, таких як автомобільна промисловість, для виготовлення лопатей роторів вітряних електростанцій, або при виробництві компонентів літальних апаратів.

fiber_basalt_plus

Труби Fiber Basalt Plus, вироблені в Чеській республіці, виробляються в діапазоні діаметрів від 20 мм до 125 мм

Ekoplastik Fiber Basalt Plus – унікальні труби майбутнього. Це дозволяє виробникові давати на труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus гарантію на 10 років і декларувати термін служби 50 років. Ці труби підходять навіть для самих складних інсталяцій. Труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus можуть успішно замінити труби, армовані скловолокном, a це означає, що дистриб'ютори цих систем не повинні зберігати на складі запас виробів двох різних серій, що дозволяє значно заощадити витрати, пов'язані зі складськими резервами.

Великою перевагою нової труби є простота зборки. Труба не вимагає зачистки і зварюється із звичайними системами фітингів PPR Ekoplastik. Система з таких труб може бути заповнена водою через 1 годину з моменту закінчення зварювання останнього стику. Випробування під тиском можна проводити через 24 години після заповнення водою.

Нові труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus були представлені на недавніх всесвітніх виставках Aqua-therm Москва і ISH у Франкфурті-на-Майні, де вони стали однією з головних новинок в області систем водопостачання та опалення. Це підтвердилося, зокрема, підвищеним інтересом виявленим відомими дистриб'юторами з Європи та Азії.

Детальну інформацію можна отримати, завантаживши .PDF файл-інструкцію в Головному меню нашого сайту, у підменю "Презентації і документи" або перейшовши за посиланням:
http://portus.org.ua/promo_docs

Інші статті